הסיפור שלי

פשוט אני
פשוט אני

press to zoom
ניסור חומר גלם ועוד מעט התוצאה
ניסור חומר גלם ועוד מעט התוצאה

press to zoom
איך נולד כדור כסף
איך נולד כדור כסף

press to zoom
פשוט אני
פשוט אני

press to zoom

"אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים" - דר' סוס

הציטוט הזה מלווה אותי מאז שהילדים שלי היו קטנים מאותם ערבים בהם הייתי מקריאה להם לפני השינה מנפלאותיו וחרוזיו של דר' סוס.

המשפט המקסים הזה גרם לי להעז להפוך את החלום למציאות. 

אחרי שנים של עבודה בתחום הרכש והלוגיסטיקה במפעלים שונים והעדר יצירתיות אמיתית, החלטתי לאפשר לעצמי לצאת למקומות חדשים ולעשות את מה שאני הכי אוהבת... מה שעשיתי עד עכשיו רק לקרובים, הם גם אלה שאהבו, פירגנו ועודדו להמשיך . 

 

אל הצורפות הגעתי בזכות חוג שקבלתי כמתנה בהפתעה מבן זוגי, דני. תוך מספר מפגשים התאהבתי בחומר ובקסמים שהאש צורפת, שם התחילה הדרך שהפכה את התחביב למקצוע.

אני מעצבת את התכשיטים מתוך חיבור לטבע הקרוב (ממש כאן בסביבה). לכל הדברים בחוץ שעושים לי טוב כשאני פוגשת בהם: צמחים, בעלי חיים, גלי הים והחול. אני גם מאמינה, שאם בחרת תכשיט והתאהבת בו, הוא נוצר עבורך. 

התכשיטים שאני מייצרת חלקם בכמות מוגבלת ובמקרים אחרים אחד מכל דגם, כך שהתכשיט שתרכשי יהיה ייחודי לך. צורת עבודה זו מאפשרת לי לאפיין ולהתאים את התכשיט אליך.

 

איכות החומרים וטכניקת העבודה מאפשרים לי לתת לך אחריות מלאה ו"בית" לתכשיט שרכשת.

התכשיטים שאני יוצרת בעבודת יד, בתשומת לב והרבה נשמה, עשויים כסף, זהב, פליז מצופה ומשולבים באבני חן  ואבנים חצי יקרות.  

בחנות הסטודיו שלי בטל-אל (כאן  אני גרה ועובדת) מוצגת ונמכרת הקולקציה שלי אשר משתנה ומתעדכנת מעת לעת בהתאם להשראה שאני מוצאת. 

אני מזמינה אתכם לעקוב אחר הדף שלי ולראות את הקולקציות השונות ולשתף אותי במה שאהבתם.

 

אשמח לפגוש אתכם בסטודיו שלי בטל-אל

אם הגעתם לסביבה בימים או בשעות שהסטודיו סגור אל תהססו להתקשר או לשלוח הודעת SMS למספר- 0544479488. רוב הזמן, אני נמצאת קרוב ואוכל להגיע ולהיפגש.